Güzellik

Yaz aylarında Güzel Ayaklar Almak İçin 8 Bakım İpuçları

TBir hat bacaklar, sahip olanlar için büyük bir varlıktır. Geri kalanımız için çok çalışıyoruz, şunu söyleyebilirim ki, egzersiz, beslenme ve güzel bacaklarımıza sahip olmanın siluetini vurgulayacak ve bizi iyi hissettirecek başka yollarla.

Çünkü en sevdiğimiz setlerin etkileyici ve parlak bacaklar eşlik etmesini istiyoruz, böylece sonuç mükemmel olur. EA Arvanitakis, MSc, BSc (Hons) Podiatry MPS., Podiatrist – çocuk doktoru, Yunanistan Pediatrik Pediatri Derneği başkanı bize uygun tavsiyeler verecek.

Ayak banyosu – Peeling

Uygun bir şekilde pul pul dökülme, ayaklarınızı tedavi etmede kesinlikle en önemli adımlardan biridir. Ter, toz, ölü hücreleri temizlemenin ve cildinizi peelingden sonra uyguladığınız tüm nemlendirici bileşenleri emmeye hazırlamak için muhtemelen en iyi yoldur. Ayrıca gözenekleri açmak için bacaklarınızı traş etmeden önce pul pul dökebilirsiniz.
Yaklaşık 20 dakika boyunca ayaklarınızı suya batırdığınız temel bir yağ banyosu ile başlayabilirsiniz. Bir pomza taşı veya elektrikli bıçak ile ölü hücreleri çıkararak, topukları hafifçe ovalayın. En iyi sonuçlar için Elmas Kristalleri ile Scholl Velvet Smooth Elektrikli Ayak Kremi kullanın. Scholl Velvet Smooth elektrikli bıçak, saç derisini kolayca çıkarmanıza ve ilk kullanımdan sonra pürüzsüz bir cilt elde etmenize yardımcı olur.

Nasırlara uygun davranın

Eğer ayaklarınız sertleşir ve cüruflanırsa, pul pul dökülme ile baş edemezseniz, nasır ve sertleştiriciler için Scholl pedleri sizin için mükemmel bir çözümdür.

Güzel ve sağlıklı tırnaklar

Mükemmel bacaklar için son dokunuş güzel ve sağlıklı tırnaklardır. Çivilerinizi çok derin kesmemek önemlidir, çünkü bunlar içeriye doğru büyürler. Bunun yerine, onları süzmeniz ve diş tellerini dikkatlice çıkarmanız gerekir.

hidrasyon

Cildinizi yaz aylarında nemlendirmek kış kadar önemlidir.
20 dakikalık uygulama ile yumuşak, yumuşak ayaklar sunan ayak maskelerini deneyin. Scholl Pedi Maskesi Nutriente Besleyici Nemlendirici Ayak Maskesi, macademia yağı veya% 0 parfüm ve pigmentler (tercihinize bağlı olarak) ile 20 dakika içerisinde nemlendirir. Alternatif olarak, doğal dökülme sürecini artıran ve elastikiyeti 7 güne geri getiren Scholl Anti-Callosita Yoğun Anti-Callosita Yoğun Krem gibi günlük yenileyici cilt bakım kremleri kullanın.
Çok fazla nemlendirici krem ​​= daha iyi nemlendirme olduğu gibi yanlış algılanma, çünkü bu sadece ürünü daha hızlı bitirmenize ve başka bir şey yapmanıza yol açmaz! Sadece listelenen talimatları takip edin.

Yalınayak yürümek kaçının

Küçük yaralanma riski, yanma ve bakteriyel enfeksiyon riski vardır.

Açık ayakkabı kullanın ancak parmak arası terlik kullanmayın

Parmak arası terlik, yaz boyunca onları giydiğinizde, ayağınızı desteklemediğinden topuk ağrısı ve sertleşmeye neden olabilir. Scholl K + İyileştirici Gençleştirme Kremi Isıtılmış Topukları 3 Gün İçinde İyileştirir ve Hidrate Olmasına Yardımcı Üre içerir.

Terli ayağa hayır deyin

Ayakkabının içindeki bakteri ve mantarlarla savaşırken ayaklarınızı istenmeyen kokulara karşı koruyun ve bütün gün Scholl Fresh Step Ayakkabısı Deodorantı ile taze tutun.

Doğru Beslenme ve Egzersiz

Uygun ve dengeli bir diyet uyguladığınızdan emin olun. Bol miktarda meyve, sebze, sıvı ve özellikle su tüketin.
Egzersiz yapmayı unutma. Güzel bacaklar çıplak ayaklardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!