Güzellik

Tatilden sonra cildinizin ihtiyacı olan şey

her şeyYaz hakkında düşündüğünüz zaman, güneşin altında sahilde sonsuz saatler hayal edersiniz. Ve sonra yine akşam olduğunu düşünüyorsun ve ay ışığının altında kokteylin tadını çıkar. Her şey tatiliniz için harika geliyor ama cildinize sordunuz mu? Seyahatinizden sonra cildinizin parladığını kaybettiğini fark edeceksiniz. Kazara değil.

Yeni ince kırışıklıklar tanıtıldı ve daha yaşlı olanlar daha yoğun olabilir. Ayrıca, bazı panadlar görünmüş olabilir ve yüzümüz artık susuz kalmış.

"İyi haber şu ki, cilt gençleştirme için ideal, yardımcı olabilecek çeşitli tedaviler var. Her şey en karmaşık ve etkili tekniklerin yardımı ile düzeltilebilir "diye açıklıyor. estetik cerrah Apostolos Gaitanis Helenistik Plastik Cerrahi Derneği ve Uluslararası Plastik Cerrahlar Derneği ISAPS, Atina Tıp Merkezi Associate (www.agaitanis.gr) üyesi olan MD CCST, uygun şekilde analiz yolları.

Mat suratla mücadele

Mikro kristalleri ile Ecopel

Yüz derimizin yenilenmesi ecopeel uygulaması ile başlayabilir. Bu yöntem ölü hücreleri cildimizden uzaklaştırır ve kollajen ve elastin üretimini arttırır.

Gaitanis, “Ecopeel, donuk ve kuru ciltlerde yaştan bağımsız olarak çok etkilidir, çünkü cilt üzerinde derinlemesine temizlik yaparak bir soyulma görevi görür” diye açıklıyor.

Ecopeel mikrosirkülasyonu geliştirir, yeni hücreler üretmeye yardımcı olur, yağlı cildi azaltır ve cildin taze, genç ve parlak görünmesini sağlar. Daha sonra derinlemesine temizlik ve nemlendirici ile iki saat boyunca süren derin ve anlamlı yüz bakımları takip edilebilir.

Derin yüz nemlendirme

Hyaluronat ile Mezoterapi

Hyaluronat mezoterapisi, cildin altında aşağıdaki değerli maddeleri taşıdığından, yüzün uygun şekilde nemlendirilmesi için en iyi çözümlerden biridir: hyaluronik asit, vitaminler ve antioksidanlar.

Bu maddeler cildimizi taze, pürüzsüz, parlak ve tam nemli tutar. Uygulama, çok küçük ve çok ince bir iğneye sahip olan bir şırınga ile yapılır, böylece bileşenler cilde daha iyi nüfuz eder ve anında ve gözle görülür etkileri olur. Ağrısız bir yöntemdir ve tamamen güvenlidir. Tedavi yaklaşık yarım saat sürer. Cilt derinlemesine nemlenir ve ton ve elastikiyet bakımından geliştirilir. Sonuç yaklaşık 4-5 ay sürer.

Ekspres kırışıklıkların pul pul dökülmesi

botoks

Botoks kas üzerinde etkilidir, sinir stimülasyonunun iletimini engeller ve kasılmaları önler. Önkol, alın ve gözlerdeki ifade kırışıklıklarını yumuşatır.

Kullanılan ilaç miktarı ihmal edilebilir ve tamamen kontrol altında olduğundan güvenli, invazif olmayan bir tedavi yöntemidir.

Gaitanis, "Prosedür birkaç dakika sürüyor ve popüler enjeksiyon malzemesini kırışıklık oluşturan kasların gerekli olduğu ve hareketsiz hale getirdiği noktaya akıtan ince enjeksiyonlar içeriyor" diyor. Sonraki günlerde ekspresyon kırışıklıklarında kademeli bir azalma olur ve sonuçlar yaklaşık 4-5 ay sürer.

Hyaluronik Asit

Hyaluronik asit, hidrasyona ek olarak, yüz bölgelerine hacim vermek ve özelliklerini geliştirmek için kullanılabilir. Aynı zamanda, onları 'doldurarak' yaşlanmayı iyileştirir.

Burun kırışıklıklarını, yani burundan başlayan ve ağzına giden derin çizgileri düzeltmek için uygulanır. Ayrıca, ağırlık kaybına veya yaşlanma sürecine bağlı olarak, hacmini ve ayrıca dudak dolgusunu kaybetmiş olan yüzdeki elmacık kemiklerini vurgulamak için de uygulanır.

Günlük aktivitelere dönüş hemen yapılır. Sonuç 6 ay ile bir yıl arasında sürer.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!