Poncik Mahmut
Lgbt Hayat

Sakarya Arkadaş

Sakarya Travesti, Sakarya Travestileri ve Adapzarı Travesti

Bir Üniversite Şehri olan Sakarya, Gezip görebilmek için bir çok güzel mekan, tarihi yer, gezi alanları için ziyaretçi çekmektedir.

Sakarya’da Gezilecek Başlıca Yerler listesi

1. Gölbaşı Park

Gölbaşı Park: Arifiye İlçesinde bulunan Gölbaşı parkı Sakarya’nın en gözde yerlerinden birisidir. Ailenizi alıp gelebilir çocuklarınıza eğlence yeri sunabilir veya piknik yapabilirsiniz. Kamu Spotu: Çöplerimizi lütfen sağa sola değilde çöp kutularına atalım.

2. Kent Park

Kent Park: Parkları ve Mesire yerlerini sıralamaya kalksak konu baya kalabalık olacağından bir kaç mesire yerlerini bu şekilde gösterelim dedik, Kent park da bunlardan birisi.

3. Adapazarı

En meşhur ili olan Adapazarı’nın namını illaki duymuşsunuzdur, En kalabalık ve hoş yerlerden bir yerdir. görülecek yerler listesinde yer almasının nedeni de budur açıkçası.

4. Karagöl Yaylası, Taraklı

Muazzam bir görsele sahip olan Karagöl Yaylası, Taraklı ilçesinde bulunmaktadır. Cennet bahçelerini andıran görüntüsü ile Bilakis Sakaryalıların en çok sevdiği yaylalardan birisi.

5. Çark Caddesi

Çark Caddesi Adapazarı’nın en Kalabalık caddelerinden birisidir. Oldukça meşhurdur ve aradığınız bir çok şeyi bulmanız mümkündür. Kendinize ve sevdiklerinize hediyelik eşya alabilirsiniz. İstanbul’un İstiklal Caddesini andırmaktadır.

6. Gölkent, Ferizli

Fevkaladenin fevkinde olan bu görsel kadar güzel bir yerdir. Çevrede bulunan tepelerden dahi muazzam bir poz vermektedir.

7. Beşköprü

Kışın çekilen Beşköprü adlı bu tarihi köprü en çok ilgi gören yapıtlar arasındadır. Zaman onu yorsa dahi kendini korumayı başarmış galiba. Sakarya’ya gelirseniz uğramadan dönmeyin deriz.

8. Çiğdem Yaylası

Akyazı ve Hendek köylerinin beraber kullandıkları büyük bir yayladır. Yayla zamanı bir çok etkinlik düzenlenir.

9. Karasu Plajı

Eğer Sakarya Çevresinde oturuyorsanız ve bulunduğunuz yerden bir nebze uzaklaşıp kafa dinlemek istiyorsanız burası tam sizlik. Yaz tatilinizi burada geçirebilir yakın yerlerden konaklama için kendinize yer beğenebilirsiniz.

10. Acarlar Longozu

Karasuda bulunan en güzel yerlerden biridir diyebiliriz. Zengin menüleri ile karnınızı doyurabileceğiniz mekanlar ve doğanın akıcılığına kendinizi bırakacağınız bir tabiat güzelliği mevcut.

11. Doğançay, Geyve

Yazın gidilebilecek en güzel yerlerden biridir Doğançay. Akan şelalenin altında serinleyebilir, çevresinde bulunan kayalardan suya atlayabilir ve en önemlisi derenin sesine kulak  verip kafanızı dağıtabilirsiniz.

Istanbul lgbt arkadaşlık makalemizi okumak için tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!