Güzellik

Plastik cerrah "botoksu için" Kate Middleton’u veriyor

S.stilistik parça h düşes Yakalanmıyor, çünkü giydiği her şey çok özel ve ona gidiyor ve hemen bir moda trendi haline geliyor ve satıyor.

Ancak yıllar geçtikçe, son zamanlarda plastik bir cerrahın yazdığı gibi Kate'in "bebek botoksuna" geçerek nazikçe "tatlandırmaya" çalıştığı bir şey olan yüz ifadeleri üzerindeki izlerini bırakıyorlar.

Özellikle halka açık figürlerle ilgilenenler ve görünümlerine özen gösterenler, Cambridge Düşesi'nin Wimbledon standlarındaki en son gösterilerinde görünme sürecini başlattı. Orada, yüzünde kırışıklık izi kalmamış, çok tazelenmiş ve ışıltılı görünüyordu.

Kate Middleton'un Botoksu

Ve bu noktada, ünlü plastik Dr. Kate'in nihayet yaptıklarını cevaplamaya çalıştı. Munir Somji. İki fotoğraf yazan plastik cerrah, Kate Middleton'ın bir "bebek botoksu" yaptığını iddia ediyor. "Kate" bebek botoksunu "seviyor Hastalar beni çok uzaklardan ziyarete geldi ve bu etkiye sahip oldu "diye yazdı.

Sarayın cevabı

Olduğu gibi, plastiğin askıya alınması, New York Post'ta söylediklerini reddeden Sarayın derhal tepki vermesine neden oldu. "Görev kesinlikle yanlıştır. Kraliyet ailesi bu tür tanıtım faaliyetlerini asla alkışlamaz ”dedi.

Klinik, Kate Middleton'ın müşteri olup olmadığını açıklamadı ve sadece hastanın gizliliğinden bahsetti. "

Dr. Munir Somji, elbette orada durmadı ve bebek botoksunun bir sonucu olduğunu söylediği fotoğraflardan önce ve sonra başka yazılar yayınlamadı. “Botoks bebeğinin büyüsü, kendinizi ağır hissetmenize izin vermemesi ve kaşların konumunu iyileştirirken ince çizgilerde hafif bir azalma sunmasıdır. Şimdi hastalarımın% 90'ı bebek botoksu yapıyor ve 3-4 ay sonra bile mutlu oluyorlar ”dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!