Güzellik

Model Chris Tiegen koltukaltı üzerinde botoks yaptı!

eDünya çapında yirmi kişi hiperhidrozdan muzdarip. Ve hiperhidroz dediğimizde, elbette yüksek sıcaklıklar veya egzersiz nedeniyle vücudun beklenen terlemesi anlamına gelmez. Avuç içi, koltuk altı, taban veya alnın üzerinde aşırı derecede terleyen insanlar var ve bu onlara psikolojik ve sosyal sorunlara neden oluyor. Model Chris Tiegen koltuk altlarında botokstan sonra çözümü buldu.

Şarkıcı John Ledger’in karısı bu metoda güvendi ve bu yüzden botoks enjekte etmek için bir uzman tarafından ziyaret edildi. İşlem, ilgilenilen her alanın derisine enjekte eden çok ince bir iğne ile gerçekleştirilir. Uygulama yaklaşık 10-20 dakika sürer. Chris Tiegen, genel sürecin anlık görüntülerini yükledikten sonra takipçileriyle botoks etme kararını paylaştı.

Fotoğrafa bakınız:

Terleme karşıtı kremler ve spreyler gibi bu problemi tedavi etmek için başka yöntemler olmasına rağmen, genellikle etkisiz ve dolayısıyla tatmin edici değildir. Plastik cerrahlara göre Dr. Athanasios Christopoulos botoks Öte yandan, ter üretimini azaltır ve hiperhidroz geçiren hasta için faydalı olduğu kanıtlanmıştır.

Botoksla tamamen terlemeyi kesmezsiniz, sadece aşırı terlemeyi azaltır. Tam etki ilk haftada açıkça görülürken, ilk iki gün içinde sorun koltukaltı bölgesinde% 90’a düşürülür.

Bu yöntem altı ila on ay boyunca tatmin edici sonuçlar sağlar. Bu süreden sonra, uygulama tekrarlanmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!